XCP One 5 l

XCP One je univerzální prostředek s aktivní antikorozní ochranou. Uvolňuje, maže, chrání a čistí vše – od rozsáhlých průmyslových zařízení až po rezavé závěsy v domácnosti. Lze použít na jakýkoli kovový povrch a je navržen tak, aby pronikal, mazal, vytlačoval vlhkost, čistil a chránil před korozí. Funguje lépe a déle než známý prostředek ze supermarketů. Lze použít na plasty, lakované části a elektroinstalace.

Skladem
950 Kč –5 % 897 Kč
5 liter bottle one
950 Kč –5 %

FUNGUJE LÉPE, VYDRŽÍ DÉLE

SKUTEČNĚ FUNGUJÍCÍ A VÍCEÚČELOVÝ

XCP One je univerzální sprej, který dokáže vyřešit a zabránit mnoha problémům. Je navržen tak, aby pronikal, mazal, vytlačoval vlhkost, čistil a chránil před korozí. Receptura XCP One byla vyvinuta na základě mnohaletých průmyslových zkušeností. Poskytuje maximální výkon pro širokou škálu servisních a údržbových činností.

XCP One lze použít na jakýkoli kovový povrch, jako jsou matice, šrouby, ventily, řetězy, ložiska, spojky, páky, zámky, závěsy, kabely, kladky, navijáky, ramena pedálů, sestavy přehazovačky, převodové mechanismy a mnoho dalšího.

  

PŘÍKLAD POUŽITÍ PŘI OCHRANĚ A ČIŠTĚNÍ 

Zkuste si malý test. Na přední kola automobilu, která se často špiní od brzdového obložení, nastříkejte XCP One. Následné čištění zašpiněných disků bude výrazně rychlejší a jednodušší.

One-cleaned-and-protected

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

  • Vysoce účinný
  • Tenký, bezbarvý měkký povlak
  • Umožňuje rychle uvolnit kovové spoje (až o 50 % lepší než konkurence!)
  • Usnadňuje čištění, aktivně chrání před rzí a korozí
  • Rychle vytlačuje vodu
  • Zabraňuje elektrickým zkratům
  • Nižší rychlost odpařování = vydrží mnohem déle než tradiční modro žlutý sprej
  • Nehořlavý! O 50 % vyšší odolnost vůči vzplanutí. 

 

O 50 % VYŠŠÍ ÚČINNOST PŘI UVOLŇOVÁNÍ

XCP One výrazně rychleji proniká do spojů, které potřebujete povolit. Podle testů je lepší než současný modro žlutý lídr na trhu o 50 %.

 

O 35 % VYŠŠÍ MAZACÍ A OCHRANNÉ SCHOPNOSTI 

XCP One vytvoří tenký, bezbarvý měkký povlak, který pomáhá udržovat pokryté plochy promazané a bez koroze. Překonává v mazacích schopnostech současného lídra trhu až o 35 %.

XCP ONE POUŽÍVÁ BRITSKÁ SILNIČNÍ SLUŽBA AA, KTERÁ SE STARÁ O 15 MILIONŮ MOTORISTŮ!

XCP Jeden používaný AA

XCP One je jediný univerzální sprej na údržbu, který používá AA Roadside Services ve Velké Británii, a udržuje tak více než 15 milionů klientů denně v provozu!

 

 

Rychlé a efektivní čištění motorky. Včetně hutné špíny na zadním kole.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu