Pokud máte unikátní kód pro slevu, zadejte jej při objednávce (krok 3. Informace o vás) a po odeslání objednávky vyčkejte na potvrzení nové ceny s uvedenou slevou.

Stručný přehled prostředků XCP Professional

Orange-Rust-Protection-xcp-can 2XCP RUST BLOCKER (ORIGINAL)

XCP Rust Blocker je přilnavá nevysychající antikorozní směs. Vytváří měkkou a dlouhotrvající bariéru, která chrání jakýkoliv kovový povrch před korozí, oxidací a účinně zastavuje již existující rez díky aktivním inhibitorům koroze. Jako jeden z mála podobných prostředků XCP Rust Blocker účinně brání galvanické korozi při styku dvou různých kovů. Má výbornou vzlínavost a proniká do všech spár a škvír. Nevysychá, po zaschnutí se neodpařuje.

Typické použití: Dutiny automobilů, spodky motorových vozidel, nápravy, vnitřní části karoserií, lemů, šroubová spojení. Jakýkoliv kov, kde se objeví rez nebo který je potřeba chránit. Na pohledových dílech vytváří nažloutlý mírně lepkavý povlak. Vynikající pro konzervaci a uskladnění kovových součástí. Odolává slané vodě. Schváleno pro letecký průmysl jako dočasná ochrana před vnějšími vlivy. Můžete stříkat, natírat, ponořovat.

 

RB-CLEAR-COAT_Can-and-Trigger-778x1024XCP RUST BLOCKER CLEAR COAT

Clear Coat zajišťuje optimální pokrytí povrchu, má vynikající vzlínavost. Vytvoří odolný, čirý, nelepivý film zabraňující korozi. Chrání a obnovuje zašlé kovové, lakované a plastové povrchy. Po dlouhou dobu aktivně vytěsňuje vlhkost včetně elektrických zařízení. Jednoduše nastříkáte, rozetřete.
 
Typické použití: Obnova a ochrana zašlých povrchů vč. plastů, kompletní ochrana motocyklů vč. lakovaných částí s dlouhodobými hydrofobními vlastnostmi. Perfektní pro detailing před prodejem vozu nebo motocyklu! Ideální na ochranu chromu, broušeného hliníku a pod. Ideální pro obnovu a ochranu jak moderních aut, tak veteránů, motocyklů. Oproti Rust Blocker Original je řidší, čirý, vytváří menší vrstvu. Použijte všude na pohledové části.
 

ONE-canXCP ONE

XCP One je univerzální sprej s aktivní antikorozní ochranou. Výborně uvolňuje, maže, chrání a čistí vše – od rozsáhlých průmyslových zařízení až po rezavé závěsy v domácnosti. Lze použít na jakýkoli kovový povrch a je navržen tak, aby pronikal, mazal, vytlačoval vlhkost, čistil a chránil před korozí. Funguje výrazně lépe a déle než známý sprej ze supermarketů. Lze použít na elektroinstalace. Nepoškozuje plasty, gumu, lakované části - na rozdíl od jiných multifunkčních sprejů!
 
Typické použití: Skvělé výsledky v uvolňování zarezlých spojů! Nepostradatelný v domácnosti, dílně, servise, na zahradě. Když něco nejde povolit nebo potřebujete rychle namazat, použijte XCP One. Výrazně pomůže při čištění zašlých kovových výrobků. Po konzervaci významně pomáhá při následném čištění.
 

XCP-Lubricate-Protect_1XCP LUBRICATE & PROTECT

Lubricate & Protect poskytuje dlouhodobou ochranu proti tření, opotřebení a korozi. Základ je stejný jako u XCP Rust Blocker Original. Lubricate & Protect přidává k výborné antikorozní ochraně skvělé mazací schopnosti, které jsou o 60 % lepší než nejznámější konkurence v mazacích prostředcích. Odolává extrémnímu tlaku. Prodlouží životnost kovových dílů motoru a strojních zařízení eliminací vzájemného tření.
 
Typické použití: Ideální pro mazání  všech pohyblivých dílů, pro údržbu pružin, zámků, posuvných lišt, stahovacích mechanismů oken, táhel řazení, závěsů dveří, bowdenových táhel. Použijte všude tam, kde jde kov na kov, jako jsou soukolí, hydraulika, ložiska, závity, šroubová často rozebíraná spojení.
 

87390908XCP CHAIN LUBRICANT

Motocyklové mazivo na řetězy XCP Chain Lubricant je určeno pro extrémní podmínky (nejen). Proniká do článků a řetězových kol a poté zasychá do ultratenkého, nelepivého a rovnoměrného filmu. Vhodný pro řetězy s O-Ring, X-Ring, Z-Ring.
 
Typické použití: Vhodné pro všechny typy motocyklů. Mazivo na řetězy XCP odolává extrémnímu tlaku a snižuje tření na všech typech řetězů pro motocykly, čtyřkolky a jízdní kola. Po zaschnutí nelepivý, neuvolňuje se z řetězu při vysokých otáčkách! Jako všechny produkty XCP zabraňuje mazivo na řetěz korozi a je po zaschnutí nehořlavé.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezpečnostní listy

 
 
 
 
Zpět do obchodu