Stručný přehled prostředků XCP Professional

Orange-Rust-Protection-xcp-can 2XCP RUST BLOCKER (ORIGINAL)

XCP Rust Blocker je přilnavá nevysychající antikorozní směs. Vytváří měkkou a dlouhotrvající bariéru, která chrání jakýkoliv kovový povrch před korozí, oxidací a účinně zastavuje již existující rez díky aktivním inhibitorům koroze. Jako jeden z mála podobných prostředků XCP Rust Blocker účinně brání galvanické korozi při styku dvou různých kovů. Má výbornou vzlínavost a proniká do všech spár a škvír. Nevysychá, po zaschnutí se neodpařuje.

Typické použití: Dutiny automobilů, spodky motorových vozidel, nápravy, vnitřní části karoserií, lemů, šroubová spojení. Jakýkoliv kov, kde se objeví rez nebo který je potřeba chránit. Na pohledových dílech vytváří nažloutlý mírně lepkavý povlak. Vynikající pro konzervaci a uskladnění kovových součástí. Odolává slané vodě. Schváleno pro letecký průmysl jako dočasná ochrana před vnějšími vlivy. 

 

XCP-Clear-CoatXCP RUST BLOCKER CLEAR COAT

Clear Coat zajišťuje optimální pokrytí povrchu, má vynikající vzlínavost. Vytvoří odolný, čirý, nelepivý film zabraňující korozi. Chrání a obnovuje zašlé kovové, lakované a plastové povrchy. Po dlouhou dobu aktivně vytěsňuje vlhkost včetně elektrických zařízení. Jednoduše nastříkáte, rozetřete.
 
Typické použití: Obnova a ochrana zašlých povrchů vč. plastů, kompletní ochrana motocyklů vč. lakovaných částí s dlouhodobými hydrofobními vlastnostmi. Perfektní pro detailing před prodejem vozu nebo motocyklu! Ideální na ochranu chromu, broušeného hliníku a pod. Oproti Rust Blocker Original je řidší, čirý, vytváří menší vrstvu. Použijte na pohledové části.
 

degraser2L1

 XCP CLEANER & DEGREASER

Účinný čistič a odmašťovač byl primárně vyvinut pro čistění motocyklů. V původní koncentraci lze použít na odmašťování ve výrobních provozech, při ředění 1:4 pak ideální prostředkem pro mytí jakýchkoliv vozidel. Cena roztoku je pak velmi nízká. Při čištění používejte kartáč, štětec, mycí rukavice nebo houbu. Dle nezávislých testů předčí výrobky známých značek nabízených motoobchody. Jeho velkou výhodou je kromě účinnosti a ekonomiky při ředění především jeho absolutní snášenlivost s kovy, laky, plasty včetně polykarbonátu nebo matných plastů. Obsahuje také látky potlačující korozi.

Typické použití: Rozředěný 1:4 (až 1:10) na každodenní čistění motocyklů, kol, automobilů, letadel, lodí. Stačí nanést na čištěnou plochu, nechat chvilku působit, štětcem nebo houbou rozetřít a opláchnout vodou. V původní koncentraci je pak vhodný například na odmašťování řetězů.
 

ONE-canXCP ONE

XCP One je univerzální sprej s aktivní antikorozní ochranou. Výborně uvolňuje, maže, chrání a čistí vše – od rozsáhlých průmyslových zařízení až po rezavé závěsy v domácnosti. Lze použít na jakýkoli kovový povrch a je navržen tak, aby pronikal, mazal, vytlačoval vlhkost, čistil a chránil před korozí. Funguje výrazně lépe a déle než známý sprej ze supermarketů. Lze použít na elektroinstalace. Nepoškozuje plasty, gumu, lakované části - na rozdíl od jiných multifunkčních sprejů!
 
Typické použití: Skvěle uvolňuje zarezlé spoje! Nepostradatelný v domácnosti, dílně, servise, na zahradě. Když něco nejde povolit nebo potřebujete rychle namazat. Výrazně pomůže při čištění zašlých kovových výrobků. Po konzervaci pomáhá při následném mytí.
 

XCP-Lubricate-Protect_1XCP LUBRICATE & PROTECT

Lubricate & Protect poskytuje dlouhodobou ochranu proti tření, opotřebení a korozi. Základ je stejný jako u XCP Rust Blocker Original. Lubricate & Protect přidává k výborné antikorozní ochraně skvělé mazací schopnosti, které jsou o 60 % lepší než nejznámější konkurence v mazacích prostředcích. Odolává extrémnímu tlaku. Prodlouží životnost kovových dílů motoru a strojních zařízení eliminací vzájemného tření.
 
Typické použití: Ideální pro mazání  všech pohyblivých dílů, pro údržbu pružin, zámků, posuvných lišt, stahovacích mechanismů oken, táhel řazení, závěsů dveří, bowdenových táhel. Použijte všude tam, kde jde kov na kov, jako jsou soukolí, hydraulika, ložiska, závity, šroubová často rozebíraná spojení.
 

87390908XCP CHAIN LUBRICANT

Motocyklové mazivo na řetězy XCP Chain Lubricant je určeno pro extrémní podmínky (nejen). Proniká do článků a řetězových kol a poté zasychá do ultratenkého, nelepivého a rovnoměrného filmu. Vhodný pro řetězy s O-Ring, X-Ring, Z-Ring.
 
Typické použití: Vhodné pro všechny typy motocyklů. Mazivo na řetězy XCP odolává extrémnímu tlaku a snižuje tření na všech typech řetězů pro motocykly, čtyřkolky a jízdní kola. Po zaschnutí nelepivý, neuvolňuje se z řetězu při vysokých otáčkách! Jako všechny produkty XCP zabraňuje mazivo na řetěz korozi a je po zaschnutí nehořlavé.
 
 

xcp-universal-parts-cleaner-productXCP UNIVERSAL PARTS CLEANER

Unikátní čistič a odmašťovač. Odstraňuje špínu, mastnotu, olej a zároveň vytlačuje vodu. Velmi rychle vysychá. Čistí a nezanechává žádné zbytky. Není korozivní.

Typické použití: Pro čištění kovových součástí, řetězů a elektrických kontaktů.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezpečnostní listy

 
 
 
 
 
Zpět do obchodu