NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI KOROZI KONEČNĚ NA ČESKÉM TRHU!

Výborná ochrana automobilů a motocyklů je poprvé v České republice. Za české ceny!

Máme jasné, prokazatelné, nezávislé testy!

Ať vám něco podobného ukáže konkurence…

Na rozdíl od jiných výrobců má XCP jasně prokazatelné nezávislé testy – korozní zkoušky solnou mlhou podle norem ASTM B117 a ISO 9227.
XCP Professional Rust Blocker není o tom, co prodejce napíše do reklamy, ale má za sebou tvrdá a několikanásobně ověřená data. XCP vaše vozidlo či zařízení skutečně ochrání. O jaké zkoušky se jedná se můžete dočíst například na webu české společnosti Gamin.

Zde jsou důkazy místo slibů:

 

 

 

 

XCP blokátor rzi kdykoliv na cokoliv

Díky špičkovým vlastnostem potlačujícím korozi je XCP nejlepší volbou pro dočasnou ochranu proti korozi v mnoha průmyslových a zájmových odvětvích.

Motocykly a automobily

Ochrana proti oxidaci je u motocyklů vždy důležitá. Pokud chcete zachovat svůj motocykl v dobré kondici, bez ochranných prostředků se neobejdete. Vybírejte ale ty, které na vaší motorce vydrží víc než pár dnů.

XCP Rust Blocker se rychle stal preferovaným sprejem na ochranu proti korozi v motocyklové branži ve Velké Británii a nyní se dostává do Evropy. Je mj. schválen pro použití týmem BSB Honda Racing.

XCP Rust Blocker vyhrál řadu nezávislých testů v motoristických časopisech a webech (test nejznámějšího motorkářského serveru www.motorcyclenews.com). XCP Rust Blocker totiž dělá, to co má. Blokuje stávající rez a zamezuje nové.

S XCP Rust Blocker jsou proto rzi. a oxidaci chráněny odkryté kovové povrchy včetně motorů, závěsných dílů, podvozku, chromu, elektrických spojů, motorů, hřídelí a dokonce i hliníku.

Cyklistika

XCP Rust Blocker je ideální pro cyklistiku. Může chránit všechny druhy jízdních kol – od běžných městských až po silniční závodní a horská kola. Používá jej dokonce i silniční závodní tým Andy Moore Autocentres / JE James Racing Team.

 

Využití v letectví

XCP Rust Blocker je schválen pro letectví podle DEF STAN 68/10 . XCP ještě před zaschnutím proniká tam kam má, což letecký průmysl vyžaduje.

XCP Rust Blocker chrání pozoruhodně lépe než stávající spreje na ochranu proti rzi v leteckém průmyslu a vyhrává všechny nezávislé i naše vlastní testy – a je schválen pro použití vrtulníky Westland. Podívejte se na některé z testů zde.

Ve velké Británii asi neexistuje onchod s lteckými potřebami, který nenabízel produkty XCP.

Lodě

Na moři i na řekách je přirozeně koroze velkým problémem. Bez ohledu na to, zda se pohybujete v profesionální nebo hobby sféře, je XCP Rust Blocker ideální pro použití jak při stavbě, tak při údržbě lodí a jachet.

 

Průmysl

Všechny produkty XCP vyrábí ve Velké Británii společnost Marott Graphic Services, společnost s více než 30 letou zkušeností v polygrafickém průmyslu vyrábějící ochranné prostředky a maziva pro lisovací válce, které se otáčejí rychlostí až 15 000 ot./min., Se silou až 40 000 newtonů .

Drsné podmínky, které panují v prostředí moderních tiskařských zařízení, kde jsou nikl a ocel neustále v kontaktu s vlhkostí a zvýšenými teplotami, znamená, že koroze je významným a nákladným problémem, pro jehož řešení byl speciálně navržen XCP Rust Blocker.

Nyní se používá v mnoha průmyslových odvětvích – jednoduše proto, že je nejlepší. XCP je chváleno předními výrobci zařízení, jako jsou Manroland a Heidelberg.

Rozdíl mezi XCP Rust Blocker a tradičními ochrannými nátěry

Tam, kde je tradiční antikorozní ochrana v automobilovém průmyslu (jak v automobilových továrnách, tak na trhu s autopříslušenstvím) obvykle gumová, polyuretanová, vosková, parafínová nebo asfaltová základní vrstva, která často poskytuje silnou a těžko odstranitelnou ochrannou vrstvu, je XCP Rust Blocker úplně jiný. XCP je transparetní, pružný, nelepivý a snadno použitelný.

     
     
     
     
Zpět do obchodu