Objevil se vám během zimy na autě rez?

Zastavte ho hned! XCP Rust Blocker s korozí zatočí. Zastaví rez a ochrání proti soli a vlhkosti.

 
Na karoserii se mohou rezavé vrypy objevit velmi rychle. Stačí neopatrná manipulace při nakládání do kufru, klíče v ruce, dveře opřené o betonovou zeď. Lak je v zimě zkřehlý a odloupne se až na plech. Nebo teprve působením vlhkosti a soli vylezou již v létě poškozená místa.
   
 
Opravovat lak v mínusových teplotách není úplně nejlepší nápad. Opravy laku je lepší nechat na jaro. Do té doby vám pomůže XCP Rust Blocker nebo XCP Rust Blocker Clear Coat.
 
Poškozené místo očistěte, pokud možno vysušte, případně odmasťte. Vysušit plochu můžete třeba fénem. Do prasklin a na rezavá místa aplikujte nejlépe pod tlakem trochu XCP Rust Blocker. Přebytečnou kapalinu rozetřete po okolí, protože oranžový XCP Rust Blocker má béžovou barvu (XCP Rust Blocker Clear Coat je čirý). Nic tím nezkazíte, jen ochráníte lak před solí.
 
Nechte zaschnout, XCP vytvoří pružný film, který zastaví korozi a zamezí vnikání soli a další vlhkosti. Před aplikací je vhodné nádobu s XCP Rust Blocker zahřát na 20+ °C. Po pár týdnech místo zkontrolujte a postup opakujte. Spotřeba XCP Rust Blocker je při bodové aplikaci malá, ale účinnost ochrany velmi vysoká.
 
A až budou příznivější podmínky, nechte si lak a počínající rez opravit. Místa ošetřená XCP Rust Blocker stačí omýt a odmastit.
 
 
Zpět do obchodu