Clear Coat oživuje a chrání plastové díly

RB-CLEAR-COAT_Can-and-Trigger-778x1024
Věrný fanoušek XCP Professional otestoval ochranný, čistící a detailingový prostředek XCP Rust Blocker Clear Coat. Ten má podobné vlastnosti jako XCP Rust Blocker, jen je řidší, naprosto čirý a nelepivý.
 
XCP Clear Coat je výborný pro finální zušlechtění motocyklů. Oživuje zašlé matné laky, plasty, chrání kovové částí pro rzi, celý povrch proti vlhkosti a zastavuje korozi. Tentokrát byl XCP Clear Coat vyzkoušen na plastech starého vozu.
 
IMG_4545 2 2
 
Na první fotografii vidíte plast na dveřích, záměrně ošetřený jen napůl. Nešlo při tom o sprejováni, ale vetření minimální množství XCP hadříkem. Fotografie zachycuje stav po měsíci od aplikace.
 
IMG_4541 2 2
 
Ještě zajímavější je použití na hagusech. Opět stav po měsíci od aplikace.
 
 
IMG_4776 2
 
Po dalších 30 dnech, tedy cca 9 týdnů po aplikaci hadříkem namočeným v XCP Clear Coat je evidentní, že ošetřené místo neustále odpuzuje vodu.
 

 listy_voda
 
Podobně jsou na tom také lišty kolem dveří, které jsou polepeny fólií. I zde je jasně vidět, jak XCP několik týdnů po nanesení velmi slabé vrstvy odpuzuje vodu. Vpravo vidíte lišty, které byly neošetřené. Auto stojí na ulici vystaveno letos velmi deštivému počasí.

 

Znovu je třeba upozornit na použít nepatrného množství použité prostředku XCP. Stačil jen namočený kousek hadru.

Zpět do obchodu