Jak obstojí XCP v přímém srovnání?

XCP Rust Blocker poskytuje nejlepší ochranu proti korozi ze všech srovnatelných prostředků v maloobchodním prodeji! Výborné pro enduro, ale i pro zazimování.
Kvalita XCP je prokázána na základě zkoušek nezávislých laboratoří a srovnávacích testů největších motorkářských serverů a časopisů jako jsou například www.motorcyclenews.com, www.ride.co.uk nebo www.bennetts.co.uk.
 

 

Bennets Bike Social

 
03_XCP Rust Blocker review
 
Populární server www.bennetts.co.uk, za nímž stojí nejznámější světová pojišťovací společnost pro motorkáře (oficiální pojišťovna a sponzor závodů Isle of Man TT), uvedl ve svém rozsáhlém a komplexním testu (kde se samozřejmě nevyhnuli srovnávání s ACF-50):
"XCP poskytl velmi působivou ochranu proti korozi - nejlepší v testu - a lze jej považovat za produkt, který ochrání váš bike po celou zimu i mimo ni. Pokud jezdíte solí a deštěm, aplikace XCP na konci léta by měla chybět! Na jaře poznáte, že jste udělali pro vaši motorku to nejlepší, co jste mohli. Pokud vyčístíte, nezapomeňte aplikovat XCP Rust Blocker. Určitě stojí za to ošetřit motorku další vrstvou ochrany. Určitě doporučujeme."
 
Group graph
 

 

mcn_logo MCN (Motorcycle News)

 

Bruce Dunn, testuje motocykly více než 25 let. Před následujícím verdiktem zkoušel XCP 6 měsíců.
"Nastříkám XCP Rust Blocker na měkký hadřík a rozetřu na části, které chci chránit, takže neriskuji, že se dostane příliš mnoho spreje tam, kam nechci. Zatím udržuje všechny moje kovové části bez koroze. Má také dobrou cenu, protože je o něco levnější než ACF-50."
 
xcp-rust-blocker-rust-protection
 
 
 

amazon_logoAmazon.co.uk:

 
 
Na britském Amazonu je recenzí spokojených zákazníků hned několik desítek, cca 230 (součet u různých balení).
 
Autor: Jean Reeves 1. června 2018

"Stejně jako většina podobných nástřiků, i v případě XCP je vrstva na pokrytých dílech patrná. Velkou výhodou „Rust Blocker“ je to, že na rozdíl od mnoha jiných produktů je vidět stav kovu, který chrání, protože XCP je do značné míry průhledné. Tento produkt jsem použil k ochraně ocelového podvozku na mém Land Rover Defender a doposud se ukázal jako velmi účinný a skutečně lepší, než mnoho jiných konkurenčních produktů. Ochranná vrstva Rust Blocker se nezmenšuje tak rychle, jako u jiných podobných produktů, a lze ji kdokoliv odstranit nebo naopak doplnit. Musím říci, že XCP Rust Blocker vytváří velmi účinnou bariéru proti proti povětrnostním vlivům." 

 

Další spokojený zákazník si udělal malý test.

Autor: JRB 21. srpna 2020

"Koupil jsem dva spreje XCP Rust Blocker, abych nastříkal spodek auta, zavěšení a ramena dvou zbrusu nových automobilů. Současně jsem odřízl kus oceli a nastříkal XCP na pravou stranu tohoto kusu, levá strana zůstala bez povrchové úpravy. Můžete vidět, že po 6 měsících to stále funguje. Tento kus oceli byl ponechán venku, na dešti. Podle mých zkušeností musí XCP úplně vytvrdnout, aby nebylo mokré na dotek, zůstává mírně lepkavé, jako gumové. To považuji za velmi dobré. Očekávám, že to prodlouží životnost odpružení a spodních dílů našich automobilů o roky."

recenze_amazon1

 
 Pokračování...
Zpět do obchodu