Pokud máte unikátní kód pro slevu, zadejte jej při objednávce (krok 3. Informace o vás) a po odeslání objednávky vyčkejte na potvrzení nové ceny s uvedenou slevou.

XCP funguje!

První český test XCP Rust Blocker 

test_koroze_1

 

Mám rád věci, které fungují. Dlouho jsem hledal přípravek, kterým bych ošetřil podvozek automobilu. Celkové nástřiky jsou sice pěkné, ale ne každá dílna je dělá správně a poctivý nástřik stojí třeba i 7 až 10 tisíc korun. Za dva – tři roky zjistíte, že nástřik už nedrží všude a rez se stejně objevuje. To mě vedlo k pátrání po prostředků, který bych pří výměně oleje nebo přehazování kol vždy nastříkal na riziková místa a měl jistotu, že to tam pár měsíců vydrží. 

Po několika pokusech a zkouškách jsem nakonec skončil u XCP Rust Blocker. Proč? Protože z podobných výrobků, které se na světě dají koupit je tento nejdostupnější a prodejci byli ochotní jej zaslat z Británie. Podle mých zkušeností je trvanlivost cca půl roku. Jako ukázku jsem udělal amatérský test se starým brzdovým kotoučem.

Kam všude XCP stříkám? Na všechno kovové a elektrické, co na autě a motorce najdete. Prostě to funguje.

www.facebook.com/auto.moto.garage.cz

test_koroze1

test_koroze2

test_koroze3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení