Pokud máte unikátní kód pro slevu, zadejte jej v poznámce pro prodejce (košík, krok 3). Příjemný nákup.

Ohlasy zákazníků

RB-CLEAR-COAT_Can-and-Trigger-778x1024XCP Rust Blocker Clear Coat

"XCP Rust Blocker Clear Coat stříkám na vše kromě kol a brzd. Kovům dává okamžitý a krásný lesk a významně potlačuje korozi. Je také skvělý na nelakovaném černém plastu, přináší jeho původní zvhled zpět a eliminuje jakékoli stopy po vodě. Roztírám XCP po ploše hadříkem"
- www.ride.co.uk

 

"Stejna prace, min uklizeni, XCP nezanechava fialovy stopy jako ACF, ktery musis vsude utrit po nastrikani. S timhle se clovek nemusi tak s*at."
- FB Motorkáři na endurech

 

"Super na matné nátěry stěračů - má to pořád jakoby mokrý vzhled. Stači malinké množství na hadr a rozetřít. Nebo třeba na hagusy, na leštění chromových lišt a podobně. Zajímavé je, že lze nanést trochu větší vrstvu a nestéká to, nelepí. Perfektní věc pro detailing."
- Petr C., zákazník

 


 

Orange-Rust-Protection-xcp-can 2

XCP Rust Blockermercedes_xcp_lak1

„Můžete mi sdělit, jak mám to vaše XCP umýt? Na začátku listopadu jsem si nastříkal na určitá místa karoserie XCP Rust Blocker, protože se mi začaly dělat rezavé ďubky po kamíncích. V květnu jsem auto chtěl pořádně umýt a vůbec to nejde dolů (viz foto týden po umytí)! Auto stojí celý rok venku a musím říci, že rezavá místa ztmavla a skutečně se rez dál nerozlézala. Vystříkal jsem s tím všechny dostupné zákoutí auta.“
- Vladimír Š., Praha

 
Pozn.: XCP sundáte v případě potřeby libovolným odmašťovačem, např. čističem na brzdy.