Ohlasy zákazníků

RB-CLEAR-COAT_Can-and-Trigger-778x1024XCP Rust Blocker Clear Coat

"XCP Rust Blocker Clear Coat stříkám na vše kromě kol a brzd. Kovům dává okamžitý a krásný lesk a významně potlačuje korozi. Je také skvělý na nelakovaném černém plastu, přináší jeho původní zvhled zpět a eliminuje jakékoli stopy po vodě. Roztírám XCP po ploše hadříkem"
- www.ride.co.uk

 

"Stejna prace, min uklizeni, XCP nezanechava fialovy stopy jako ACF, ktery musis vsude utrit po nastrikani. S timhle se clovek nemusi tak s*at."
- FB Motorkáři na endurech

 

"Super na matné nátěry stěračů - má to pořád jakoby mokrý vzhled. Stači malinké množství na hadr a rozetřít. Nebo třeba na hagusy, na leštění chromových lišt a podobně. Zajímavé je, že lze nanést trochu větší vrstvu a nestéká to, nelepí. Perfektní věc pro detailing."
- Petr C., zákazník

 


 20. 5. 2021

Orange-Rust-Protection-xcp-can 2

XCP Rust Blockermercedes_xcp_lak1

„Můžete mi sdělit, jak mám to vaše XCP umýt? Na začátku listopadu jsem si nastříkal na určitá místa karoserie XCP Rust Blocker, protože se mi začaly dělat rezavé ďubky po kamíncích. V květnu jsem auto chtěl pořádně umýt a vůbec to nejde dolů (viz foto týden po umytí)! Auto stojí celý rok venku a musím říci, že rezavá místa ztmavla a skutečně se rez dál nerozlézala. Vystříkal jsem s tím všechny dostupné zákoutí auta.“
- Vladimír Š., Praha

 
Pozn.: XCP sundáte v případě potřeby libovolným odmašťovačem, např. čističem na brzdy.
 
 
 
 
 
 
 

 15. 7. 2021

 XCP One & XCP Rust Blockerunnamed-3Orange-Rust-Protection-xcp-can 2

Upřímně řečeno, moc jsem tomu nevěřil. Dostal jeden sprej XCP One na vyzkoušení a nakonec mě přesvědčil. A to v momentě kdy jsem potřeboval povolit zarezlý třmen kotoučové brzdy. Zkoušel jsem tradičně WD-40, které s tím však nehlo ani po nočním působení. Druhý den jsem použil XCP One, nechal pár hodin půsbit a další den šrouby lehce vytočil. To mě přesvědčilo a stal jsem pravidelným odběratelem XCP One. WD-40 jsem si nechal na lehké záležitosti, ale když opravdu o něco jde, použiji XCP."

„Oblíbil jsem si také XCP Rust Blocker. Například při montáži tlumičů a podobných dílů spojených s karosérií. Vždy mezi jednotlivé vrstvy plechů, přírub a uchycení nastříkám XCP Rust Blocker a faktem je, že při další demontáži vidím, že na ošetřených místech je prostředek stále nanesený. Nevysychá, neodpařuje se." 
 - Tomáš Stránský, majitel autoservisu, Jablonec nad Nisou
 

16. 11. 2021

RB-CLEAR-COAT_Can-and-Trigger-778x1024XCP Rust Blocker Clear Coat


- z diskuze na Facebookové stránce XCP Česká republika

 


21. 7. 2022

87390908XCP Chain Lubricant

XCP_chain_amazoncustomer"Poté, co jsem vyzkoušel mnoho značek a snažil se najít ideální sprej na řetěz, narazil jsem náhodou na XCP na internetu a řekl jsem si, že to zkusím. Moje motorka stojí celý rok venku a zjistil jsem, že tvorba rzi za špatného počasí je intezivní. Od té doby, co používám XCP, jsem neměl žádnou rez! Řazení je plynulejší, na kola mi nehází téměř žádné zbytky, prostě to drží na řetězu.

Doporučuji řetěz před nastříkáním důkladně vyčistit, musíte jej zbavit starých usazenin."
- zákazník
Isobel na www.amazon.co.uk

 

 

 
Zpět do obchodu