Vyberte si balení 5 litrů a mějte dopravu zdarma! Rozhoduje celková hmotnost objednávky. Čím těžší, tím lepší.

Pouze XCP dokázalo ochránit hliník v zimě

Silniční provoz v zasoleném prostředí je pro obyčejný hliník doslova zabiják. Kolik máte hliníkových dílů na všem autě nebo motorce? Redakce Moto světa testovala minulou zimu ochranu hliníkového plechu v náročném podhorském prostředí Jablonce nad Nisou.

 

ac30Orange-Rust-Protection-xcp-can 2

 

Závěr? 
"Oranžová varianta XCP Rust Blocker jako jediná dokáže stoprocentně ochránit hliníkový povrch.... Clear Coat, má 80% účinnost oproti oranžové variantě."

 Tzv. osvědčené prostředky jako ACF-50 či dokonce údajný specialista na ochranu proti korozi Corrosion Block neměly šanci. Tu nedostal ani drahý Nano Protech. “Zklamáním byly přípravky Nano Protech, R&G a Scottoiler FS 365, které prakticky nevykázaly ochranné vlastnosti. Největším zklamáním byl Scottoiler.”

XCP Professional Rust Blocker vyhrál s přehledem druhý český test (první ve srovnání s několika specializovanými přípravky na ochranu proti korozi pro motocykly). Na XCP nestačil ani super nano přípravek Pikatec, jehož cena vzhledem k množství je astronomická a postup ošetření složitý.

 Komentář XCP Česká republika k testu:
“Předně děkujeme za poctivý a obšírný test. Český test v českém prostředí. Z úspěchu XCP Rust Blocker, který potvrzuje předchozí testy a zkušenosti, máme přirozeně radost. V poměru cena/výkon/jednoduchost aplikace je XCP nezpochybnitelný vítěz.”

 

 

XCP Protection Česká republika momentálně provádí první vlastní test XCP Rust Blocker Clear Coat a XCP Rust Blocker (original) při použití na ochranu RC modelů, které jezdí ve vlhkém a mokrém prostředí. 

Zpět do obchodu