Pokud máte unikátní kód pro slevu, zadejte jej při objednávce (krok 3. Informace o vás) a po odeslání objednávky vyčkejte na potvrzení nové ceny s uvedenou slevou.

Pouze XCP dokázalo ochránit hliník v zimě

Silniční provoz v zasoleném prostředí je pro obyčejný hliník doslova zabiják. Kolik máte hliníkových dílů na všem autě nebo motorce? Redakce Moto světa testovala minulou zimu ochranu hliníkového plechu v náročném podhorském prostředí Jablonce nad Nisou.

 

ac30Orange-Rust-Protection-xcp-can 2

 

Závěr? 
"Oranžová varianta XCP Rust Blocker jako jediná dokáže stoprocentně ochránit hliníkový povrch.... Clear Coat, má 80% účinnost oproti oranžové variantě."

 Tzv. osvědčené prostředky jako ACF-50 či dokonce údajný specialista na ochranu proti korozi Corrosion Block neměly šanci. Tu nedostal ani drahý Nano Protech. “Zklamáním byly přípravky Nano Protech, R&G a Scottoiler FS 365, které prakticky nevykázaly ochranné vlastnosti. Největším zklamáním byl Scottoiler.”

XCP Professional Rust Blocker vyhrál s přehledem druhý český test (první ve srovnání s několika specializovanými přípravky na ochranu proti korozi pro motocykly). Na XCP nestačil ani super nano přípravek Pikatec, jehož cena vzhledem k množství je astronomická a postup ošetření složitý.

 Komentář XCP Česká republika k testu:
“Předně děkujeme za poctivý a obšírný test. Český test v českém prostředí. Z úspěchu XCP Rust Blocker, který potvrzuje předchozí testy a zkušenosti, máme přirozeně radost. V poměru cena/výkon/jednoduchost aplikace je XCP nezpochybnitelný vítěz.”

 

 

XCP Protection Česká republika momentálně provádí první vlastní test XCP Rust Blocker Clear Coat a XCP Rust Blocker (original) při použití na ochranu RC modelů, které jezdí ve vlhkém a mokrém prostředí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení